Forum.sci.hr Forum Index
Registracija na forum samo uz dozvolu administratora - Registration of new users to forum only with admin autorization ! 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log inLog in 

Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   
YSC adresar

Post new topic   Reply to topic    Forum.sci.hr Forum Index -> YSC - Youth Science Camp
View previous topic :: View next topic  
Author Message
valentina
Korisnik
Korisnik
PostPosted: Tue Aug 01, 2006 20:16    Post subject: YSC adresar Reply with quote

Pozdrav svima!

Kako je u tijeku izrada CD-a s fotografijama, prezentacijama i adresarom, molim sve koji su u medjuvremenu (promjene u odnosu na prijavnicu!) otvorili mail ili promijenili stari da mi jave radi azuriranja podataka.

Imamo li rekordera u broju odspavanih sati u komadu nakon povratka s YSC-a? Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Kajo
Korisnik
Korisnik
PostPosted: Tue Aug 01, 2006 20:35    Post subject: Re: YSC adresar Reply with quote

valentina wrote:
Pozdrav svima!

Kako je u tijeku izrada CD-a s fotografijama, prezentacijama i adresarom, molim sve koji su u medjuvremenu (promjene u odnosu na prijavnicu!) otvorili mail ili promijenili stari da mi jave radi azuriranja podataka.

Imamo li rekordera u broju odspavanih sati u komadu nakon povratka s YSC-a? Very Happy

klaudiogasparini@hotmail.com

što se tiče spavanja, još se nisam uspio pošteno naspavat, ali namjeravam do kraja 8 mjeseca to ipak napravit Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
maja
Čest korisnik
Čest korisnik
PostPosted: Tue Aug 01, 2006 21:35    Post subject: Re: YSC adresar Reply with quote

Kajo wrote:
valentina wrote:
Pozdrav svima!

što se tiče spavanja, još se nisam uspio pošteno naspavat, ali namjeravam do kraja 8 mjeseca to ipak napravit Very Happy

ja se još nisam vratila u normalu što se spavanja tiče, popodnevne krize su prisutne( i ostvarive) ali navečer se razbudim malo čitam, malo radim i gledam ponoćne filmoveznajuću da sutra mogu odspavati barem do devet. Večeras je jedan Kurosawin film(ne baš poznat) pa ću ga pogledati. Inače u popdnevnim satima(poslije pet) na HTV su zanimljive dok. emisije , danas je bilo o templarima u Portugalu,ako tko ima vremena,neće požaliti.Što se tiče rekorda mislim da je Tajana u samom vrhu Very Happy , Maja
Back to top
5ra
Novi korisnik
Novi korisnik
PostPosted: Wed Aug 02, 2006 23:57    Post subject: Re: YSC adresar Reply with quote

maja wrote:
Kajo wrote:

ja se još nisam vratila u normalu što se spavanja tiče, ................................ Što se tiče rekorda mislim da je Tajana u samom vrhu Very Happy , Maja

Niti ja se nisam vratila u normalu... I dalje idem dosta kasno spavati, ali iako sam postavila rekord u ustajanju kasno ujutro, nemam puno prospavanih sati...
Pod hitno se moram rijesiti te ruzne navike odlaska na spavanje iza ponoci..

Inace, dobivaju li i voditelji adresare?? (mislim da sam to vec pitala, ali se ne sjecam koji je bio odgovor Embarassed )

Pozdrav
Petra M.
Back to top
ivana
Novi korisnik
Novi korisnik
PostPosted: Wed Aug 16, 2006 14:58    Post subject: to sleep or to party the question remains... Reply with quote

heh, nikako se naspati.ja sam odspavala do cetiri popodne slijedeceg dana, i jos sam na rehabilitaciji...
pozdrav svima,
nadam se da se dobro,
ivana Embarassed
Back to top
Kajo
Korisnik
Korisnik
PostPosted: Wed Aug 16, 2006 19:15    Post subject: Reply with quote

što se tiče adresara, kad ih možemo očekivat???
Back to top
Bruno
Novi korisnik
Novi korisnik
PostPosted: Wed Aug 30, 2006 22:08    Post subject: Novine Reply with quote

Znate li da je par nasih slika izaslo u jutarnjem u clanku o Koradi? To je jutarnji od 29.8. Izreske iz novina sam negdje metnuo pa ih sad ne mogu naci, ali sam siguran da hocu sutra pa cu onda i objaviti slike.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Bruno
Novi korisnik
Novi korisnik
PostPosted: Thu Aug 31, 2006 20:54    Post subject: Novine Reply with quote

Evo slika
IMG_05451.jpg

veca slika na
http://img263.imageshack.us/img263/2670/img05451ke7.jpg

IMG_05441.JPG

veca slika na
http://img430.imageshack.us/img430/709/img0544hf5.jpg

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Stefan
Čest korisnik
Čest korisnik
PostPosted: Thu Aug 31, 2006 22:17    Post subject: Re: Novine Reply with quote

Bruno wrote:
Evo slika

Evo i cijeli clanak Very Happy: http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2006,8,28,korlevic_teleskop,40584.jl
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Post new topic   Reply to topic    Forum.sci.hr Forum Index -> YSC - Youth Science Camp All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum